DE
CZ
SK
news
  • Novinky v ponuke INCANA - kvalitné, presné a dokonalé obklady zo série ESPANIA, ARENA, alebo grupy INCANA SLIM. Kliknite na karty produktov.

o firme

o nás

Naša firma - VFS s.r.o. Partizánske začala spolupracovať s producentom obkladov INCANA v roku 2004. Tento popredný európsky výrobca obkladov z technického kameňa ponúka širokú škálu obkladov a tehlových pásikov na báze vibrolisovaného, v plnej hrúbke prefarbeného, odľahčeného betónu.

V prevedení "LightStone" sú tieto obklady o 35% ľahšie ako porovnateľné obklady z betónu a preto oveľa vhodnejšie tak pre exteriérové ako aj interiérové použitie.

Samozrejmosťou sú skúšky v Technickom a skúšobnom ústave stavebnom, ktorý vydal technické osvedčenie stavebného výrobku a na základe toho boli vydané vyhlásenia o zhode v zmysle zákona. Na obklad poskytujeme záruku päť rokov.


HLAVNÉ PREDNOSTI OBKLADOV INCANA
1. Široká ponuka druhov a farieb
2. Najpredávanejšie druhy na sklade k okamžitému odberu
3. Charakteristické kontinuálne prefarbenie
4. Odľahčená verzia LightStone
5. Rohové prvky pre každý typ k dispozícii
6. Jednoduchá manipulácia
7. Pri ukladaní nevyžadujú špeciálne náradie
8. Perfektný vzhľad a atraktívny výsledok

kde sa nachádzame

VFS, s.r.o.

Nitrianska cesta 114/7
958 01 PARTIZÁNSKE

 
realizácia Magit.pl

Všetky práva vyhradené © 2013 Akékoľvek kopírovanie, šírenie a iné použitie tohto materiálu na týchto stránkach je možné len so súhlasom INCANA SA

Pozor! - Farby jednotlivých produktov a obrázkov plne neodrážajú skutočný nádych. Dôvodom môže byť typ osvetlenia na obrazovke a digitálne spracovanie fotografií. Aby sa predišlo nejasnostiam pri výbere výrobku je doporučené použitie vitrín a obchodných vzoriek, ktoré sú k dispozícii na predajných miestach.